BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas
FeaR

Kaip iškviesti dvasią.

Parašė FeaR, 2011-03-19, Mistika

1. Reikia pasirinkti tylą aplinkui ,geriau, kad būtų tamsu. Reikia paimti tuščią popieriaus lapą ir ant jo nupiešti apskritimą (veidą). Apskritime nupiešti 2 akis ir jose žodžius TAIP ir NE, nosis bus centras (vieta adatai). Vietoj burnos parašyti skaičius nuo 0, 2, 3…9  (geriau piešti šypsenėlę tada dvasia bus gera). Aplinkui apskritimą (veidą) parašyti LOTYNIŠKA abėcėlę.

2. Reikia turėti adatą su siūlu, kurią reikės įstatyti į veido centrą ir laikyti šiek tiek atpalaiduota, kad ji būtų pakreipta. Po to reikia susėsti ratu (geriau, kad būtų daug žmonių) aplink popierių ir dar 3 žmonėms padaryti apsauginį trikampį rato išorėje (dėl viso pikto). Uždegti žvakes ( jų turi būti tiek pat kiek ir žmonių, patartina jas pastatyti aplink popierių) Žmonėms esantiems rate susikibti rankomis ir pradėti kviesti dvasią pvz. “Bilduk ateik, Bilduk ateik“ ir tai kartoti daug kartų kol adata kurią laiko vienas iš seanso dalyvių nepradės suktis ( dar galima adatą įkaitinti).

3. Po to kai yra koks rezultatas reikia patraukti adatą prie žodžių TAIP ir NE ,ir paklausti „Bilduk ar tu čia?“. Na kaip jūs jau žinote adata turi pakrypti link žodžio Taip. Na ir tada jau pradedate klausinėti ir uždavinėti klausimus (nepatartina klausinėti apie pačią dvasią ji to nemėgsta, nebent jei su ja susidraugautumėte). Jei klausimas susijęs su skaičiais tai adatą padėkite prie (link) skaičių, jei su žodžiais tai prie nosies, jei TAIP ar NE tai tarp akių.

4. Baigus seansą reikia daug kartų kartoti „dvasiaą išeik, dvasia išeik …“ ir po to paklauskite „ar tu išėjai“. Jai atsakymas NE tai jau jūsų bėda. Arba labai, labai gražiai jos prašykite.

Rekomenduojame

Patiko (5)

Rodyk draugams

komentarai (12) | “Kaip iškviesti dvasią.”

 1.   SiGiSII rašo:

  Tokiais dalykais gali užsiiminėti tik nesubrendę vaikai. “geriau piešti šypsenėlę tada dvasia bus gera” - absurdas. Jokia iškviesta dvasia negali būti gera. Baigus seansą reikia daug kartų kartoti „dvasia išeik, dvasia išeik …“ - dar viena nesąmonė. Net kunigams-egzorcistams nepavyksta maldomis išvaryti dvasių, o čia maloniai paprašius ji turėtų išeiti.

  Nerekomenduotina to daryti niekam.

 2.   FeaR rašo:

  Na žinai, visokiausių žmonių yra. Kai kurie vien dėl to kad netiki bando tai padaryti, kiti iš smalsumo, o dar kiti tiesiog dėl savos priežasties. Šiaip šie dalykai tikrai tikri, ne kartą pasakojo man tokias istorijas. Kaip su bilduku susidūrė ar panašiai. Iš ties baisus dalykas yra dvasios, šiaip ir aš nepatariu to daryti.

 3.   Raminta rašo:

  Visi tų istorijų su dvasiomis yra prisiklausę… Kiek iš jų tiesa, kiek - pramanai, niekas pasakyti negali. Aš tikiu, jog egzistuoja kažkoks paralelinis pasaulis, tačiau žmogui kišti nosies ten nevalia. Taip galima ne tik prisižaisti, bet dar ir nukentėti. Mama pasakojo vieną istoriją, kuri nutiko konkečiai jai. Pasakysiu trumpai - niekam to nelinkėčiau.
  Įrašo autoriau,-e, jei pats,-i nepatariate kviesti dvasių, kurių galų kurti apie tai įrašus?.. Kvepia siauraprotiškumu. Garantuotai atsiras bent keli mažamečiai vaikai, kurie, paskaitę šitai, susigundys tuo dvasių kvietimu. Geriau pasimelskite, o ne šitokius įrašus kurkite, nes, neduokdie, kas nors kada nors jūsų dvasiai neduos ramybės, bandydamas prisikviesti atgal į šį pasaulį…

 4.   vanilija rašo:

  Manau, kad tokiais dalykais užsiimti nei verta, nei yra gerai. Juo labiau, kad, jei dvasios iš tiesų egzistuoja, reikia nedrumsti jų ramybės. Nemanau, kad kažkas norėtų, jog su jais taip būtų elgiamasi.

 5.   FeaR rašo:

  Pilnai sutinku, čia mano ir jūsų nuomonė jog nederėtu kviestis ir kiškis į jų pasauli. Bet parašiau tik dėl to jog tai yra įmanoma, bent teigiama jog įmanoma. O jau kas norės mėginti tai patys nuspręs ir susidurs su pasekmėmis.

 6.   Go2te rašo:

  Taip, zinau tai nera gerai ir pan… Taciau mes pabandem su draugem ir as susidraugavau su juo… jis sake kad man pades, atsakinejo i visokius klausimus, bendravo labai draugiskas, ir kolkas nieko dar nenutiko. Taciau paskaicius daugiau tai as nepatariu to niekam daryti ir pati nebedarysiu. Man tik gaila, kad mano drauges tokios mazvaikiskos, viskas joms atrodo ant juoko. bandau jom isaiskint kaip tai rimta, taciau jos tik zvengia ” Ai, nieko, Idomu ir t.t…..” Na prisizais viena kart. Ir as turiu viena istorija papasakot.

 7.   Go2te rašo:

  Ne man taip nutiko, taciau man pasakojo viena drauge, kuri viska daro ne del saves, o tam kad pasirodyt “kieta”, kitiems pasigirt. Va: apleistoj pieninej ji kviete dvasia, kuri jai atsakinejo DEF, DEF, DEF…..
  Po to ji pabande uzrasyti DEF ir ties F suluzo piestukas, kitas jo galas uzsidege, o jai begant is to pastato kazkas ciupo uz pecio. Kadang ji buvo ne viena tai pasake draugei: “Ka tu darai, visai nejuokinga”. Taciau tai buvo visai ne ji…. Kai ji apsisuko ten nieko nebuvo matyt.
  Taip, kad geriau neuzsizaiskit. Dvasios turi savo pasauly - ne mums ten kistis. juk ir mes nenoretume jei mums isejus anapilin musu ramybe kazkas drumstu…

 8.   Hermes Birkin rašo:

  I am not able to view this internet site correctly on opera I really feel there is a problem

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘130483744 which is not a hashcash value.

 9.   Balenciaga outlet rašo:

  I vary with most individuals right here; I came across this website publish We couldn’t cease until My partner and i finished, even though it wasn’t exactly what I used to be searching for, was still being a pleasant read though. I am going to immediately get the blog nourish to remain in touch of the updates.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘130483744 which is not a hashcash value.

 10.   gintaras rašo:

  kai geruma :D :D

 11.   akvee rašo:

  buvau norejusi issikviesti ir dabar dar noriu bet as viena bijau o drauges nenori su manimi to daryti nors jau esu susidurusi su jomis ir pati nezinau is kur bet tai buvo tik viena karta

 12.   dragon rašo:

  nepatariu kviestis tiki ar netiki cia kitu nuomuone (AR AISKU).bet kviesti nereikia as neesu bandes ir nenoriu kartais tikiu kartais ne ar aisku,kol nepabandai

Rašyk komentarą

Paieška

Įrašykite ko ieškote:

Vistiek neradote? Susisiekite nurodytais kontaktais arba palikite komentarą

Nuorodos

Keletas rekomenduojamų draugų...